Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • herbata czerwona pu-erh duży liść

  Herbata czerwona Pu-erh Duży Liść XXL 1kg SunLife

  74.99 

  Odchudzasz się? A może po prostu lubisz pu-erh? Zdecyduj się na świeżą, aromatyczną pu-erh.

  Naukowcy twierdzą, że czerwona Pu-Erh zyskuje swoje lecznicze właściwości i niepowtarzalny aromat dzięki procesowi fermentacji. Jej zdrowotne działanie jest tym skuteczniejsze, im dłużej pozwala jej się dojrzewać w odpowiednich warunkach. Różni ją to od pozostałych herbat, które powinny być możliwie świeże.

 • Herbata czerwona Pu-Erh Exclusive 1kg SunLife

  99.99 

  Nazwa herbaty pochodzi od miejscowości Pu’er w prowincji Yunnan, gdzie jest uprawiana od wieków. Liście pu-erh odznaczają się intensywnym smakiem i zapachem. Nasza herbata Pu-Erh Exclusive leżakuje 5-7 lat.

 • Herbata czerwona Pu-Erh Exotic 500g SunLife

  59.99 

  Herbata czerwona Pu-Erh Exotic. Składniki: Pu-erh, kawałki migdałów, cynamon, skórka pomarańczy, płatki róży, aromat śmietankowo-cynamonowo-mandarynkowy

 • herbata czerwona pu-erh gruby liść sklep warszawaherbata czerwona pu-erh gruby liść sklep warszawa

  Herbata czerwona Pu-Erh Gruby Liść 1kg SunLife

  89.99 

  Amerykanie nazywają Pu-Erh „słynnym mordercą tłuszczu”. Ta drastyczna nazwa dokładnie określa działanie Pu-Erh. Badania prowadzone z kolei w paryskiej klinice niezbicie dowodzą, że 88% pacjentów pijących regularnie tę herbatę w ciągu miesiąca straciło 3,2 kg do 10,8 kg. Zaciekawić może fakt, że utrata wagi nastąpiła przy normalnym sposobie odżywiania. Jednak znacznie ważniejsze jest to, że spadek wagi się utrzymywał. Można więc tu mówić niejako o naturalnym sposobie odchudzania.

 • TYLKO U NAS! Herbata czerwona Pu-Erh Earl Grey z różą 1KG

  99.99 

  HERBATA CZERWONA PU-ERH EARL GREY Z RÓŻĄ 1KG TYLKO U NAS! Pu- Erh, herbata czerwona Earl Grey z płatkami róży, o smaku bergamotki, liściasta. Amerykanie nazywają Pu-Erh „słynnym mordercą tłuszczu”. Ta drastyczna nazwa dokładnie określa działanie Pu-Erh. Badania prowadzone z kolei w paryskiej klinice niezbicie dowodzą, że 88% pacjentów pijących regularnie tę herbatę w ciągu…