Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Kontakt

 

SunLife.com.pl

Chcesz zamówić telefonicznie

lub dopytać o szczegóły?

Zadzwoń:

tel. 533 450 260

Napisz:

sunlifecompl@gmail.com

Aktualności

 

15.02.2017

NOWOŚĆ! Zamów z dostawą do paczkomatu InPost!

 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy opcję dostawy zamówień do paczkomatów InPost. Ceny wysyłek zaczynają się już od 9 zł. Prosimy wybrać potrzebne produkty, swój paczkomat i odebrać paczkę w wygodnym dla siebie miejscu. Zapraszamy do zakupów!


 

 

15.10.2016

Herbata zielona Silver Moon - najsilniejszy antyoksydant

Herbata zielona Silver Moon z serii wielu badanych herbat zielonych, czerwonych, rooibos wykazuje najsilniejsze właściwości antyoksydacyjne o najwyższej zawartości polifenoli sięgającej 24 procent - podaje książka popularnonaukowa "Filirt herbaty z medycyną". Kup herbatę teraz w naszym sklepie


 

11.08.2016

Gurmar reguluje poziom cukru

Nasza klientka kupiła w SunLife.com.pl gurmar, indyjską roślinę leczniczą stosowaną w celu obniżenia i uregulowania poziomu cukru. Oto, co opowiedziała nam o efektach kilkunastodniowego stosowania:

Chciałam się z Państwem podzielić opinią na temat zioła Gurmar. Od kilku lat choruję na cukrzycę. Przyjmuję tabletki, stosuję dietę, wzmacniam organizm. Mam jednak kłopot, bo poziom cukru we krwi ciągle się waha. Staram się nie dopuścić do przyjmowania insuliny.  Szukam alternatywnych sposobów opanowania choroby. Sięgnęłam po zioła, ale szybko się zniechęciłam, bo np. pijąc morwę białą nie odczuwałam żadnych spektakularnych zmian. Ostatnio koleżanka namówiła mnie na wypróbowanie ziela gurmar. Mimo zniechęcenia, spróbowałam i nie żałuję.

To naprawdę działa.

Piję regularnie, głównie po posiłkach, cukier się ustabilizował. 

Kup gurmar teraz!


  

Szybkie zamówienia przez e-mail

SunLife.com.pl

Szanowni Państwo,

chcąc ułatwić Państwu składanie zamówień zachęcamy do korzystania z przysyłania do nas e-maili z zapotrzebowaniem na potrzebne produkty.

 

Nasz e-mail to:

sunlifecompl@gmail.com

 

W ciągu 24 godzin odeślemy e-mail z podaniem całkowitego kosztu zamówienia wraz z kosztami przesyłki.

Zamówienia realizujemy zgodniem z terminem dostępności podanym przy każdym produkcie.

 

 

 

Zapraszamy!

 

Uwaga! Nie realizujemy zamówień za pobraniem. Decyzja podyktowana jest tym, że wielu klientów nie odbierało przesyłek pobraniowych, co obarczało nas dodatkowymi kosztami zwrotu paczek do naszej firmy.

Nie istnieje także możliwość płatności przy odbiorze osobistym, ponieważ pracownik naszego sklepu nie wozi przy sobie gotówki.

 

Dziękujemy za wyrozumiałość.