Moje konto Moje konto

Herbata czerwona z herbatą zieloną i miętą Pu-Erh Green Mint SunLife

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: SunLife

Opis produktu Herbata czerwona z herbatą zieloną i miętą Pu-Erh Green Mint SunLife

Potrójna siła odchudzania i oczyszczania organizmu: herbata czerwona z herbatą zielona i miętą - Pu-Erh Green Mint. Herbata czerwona pu-erh oraz mięta wspomagają trawienie i pracę układu pokarmowego, a herbata zielona przyczynia się do usuwania wolnych rodników z organizmu.

 

Amerykanie nazywają pu-erh "słynnym mordercą tłuszczu". Ta nazwa dokładnie określa działanie Pu-Erh. Badania prowadzone z kolei w paryskiej klinice niezbicie dowodzą, że 88% pacjentów pijących regularnie tę herbatę w ciągu miesiąca straciło 3,2 kg do 10,8 kg. Zaciekawić może fakt, że utrata wagi nastąpiła przy normalnym sposobie odżywiania. Jednak znacznie ważniejsze jest to, że spadek wagi się utrzymywał. Można więc tu mówić niejako o naturalnym sposobie odchudzania.

 

Zielona herbata nie przechodzi procesu fermentacji, dlatego zachowuje wszystkie zawarte w niej substancje zwane polifenolami. Są to silne przeciwutleniacze, które chronią komórki organizmu przed uszkodzeniem.

W zielonej herbacie znajdują się substancje chroniące przed niektórymi nowotworami i chorobami serca. Jest to polifenol EGCG. Niektórzy naukowcy uważają, że jest to najważniejsza znana człowiekowi substancja przeciwrakowa. Substancja ta powstrzymuje namnażanie komórek nowotworowych, pobudzając naturalny proces umierania komórek, nie niszcząc jednocześnie zdrowych komórek. Inne badania przeprowadzone w USA zwracają uwagę na to, że EGCG hamuje wytwarzanie urokinazy, enzymu, którego komórki rakowe potrzebują, by móc się rozwijać. W Chinach przeprowadzona badania, w wyniku których okazało się, że Chińczycy, którzy pili zieloną herbatę raz na tydzień przez sześć miesięcy znacznie rzadziej chorowali na nowotwory odbytu, trzustki oraz okrężnicy niż osoby, który piły ją sporadycznie lub wcale. Wstępne badania wykazują, że zielona herbata może również chronić przed rakiem piersi, żołądka i skóry.

 

Liście mięty pieprzowej mają działanie rozkurczowe, pobudzają czynności wydzielnicze żołądka i wątroby, odkażające,przeciwzapalne.

 

Skład: herbata czerwona pu-erh, herbata zielona, mięta, aromat miętowy

 

 

 

Poleć produkt

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt Herbata czerwona z herbatą zieloną i miętą Pu-Erh Green Mint SunLife kupiły także