Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Kontakt

 

SunLife.com.pl

 

 

tel. 533 450 260

Napisz:

sunlifecompl@gmail.com

Aktualności

 

01.02.2019

Leczenie zaparć nawykowych wynikających z niewłaściwego stylu życia polega na:

- pobudzaniu ruchu jelit - należy stosować odpowiednia dietę. Jeść chleb razowy, warzywa, owoce (za wyjątkiem gruszek, jagód, kapusty, fasoli i cebuli). Jedzenie owoców jest godne polecenia także dlatego, że pobudzają nie tylko mechanicznie jelita, ale także chemicznie - dzięki procesom fermentacji.

W diecie należy uwzględnić oliwę z oliwek, olej sojowy, świeże masło, konfitury, miód, dużo płynów, także mocną kawę, jogurty i kefir. Należy ograniczyć białe pieczywo, potrawy mączne, mięso.

Nie wolno pić czerwonego wina, kakao, jeść ryżu i czekolady.

Środki przeczyszczające należy przyjmować w sytuacji, gdy dieta nie pomaga. I wolno to robić tylko do 10 dni. dotyczy to także najpopularniejszych leków na zaparcia, ziół do parzenia.


 

 

15.02.2017

NOWOŚĆ! Zamów z dostawą do paczkomatu InPost!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy opcję dostawy zamówień do paczkomatów InPost. Ceny wysyłek zaczynają się już od 9 zł. Prosimy wybrać potrzebne produkty, swój paczkomat i odebrać paczkę w wygodnym dla siebie miejscu. Zapraszamy do zakupów!


 

 

15.10.2016

Herbata zielona Silver Moon - najsilniejszy antyoksydant

 

Herbata zielona Silver Moon z serii wielu badanych herbat zielonych, czerwonych, rooibos wykazuje najsilniejsze właściwości antyoksydacyjne o najwyższej zawartości polifenoli sięgającej 24 procent - podaje książka popularnonaukowa "Filirt herbaty z medycyną". Kup herbatę teraz w naszym sklepie


 

11.08.2016

Gurmar reguluje poziom cukru

Nasza klientka kupiła w SunLife.com.pl gurmar, indyjską roślinę leczniczą stosowaną w celu obniżenia i uregulowania poziomu cukru. Oto, co opowiedziała nam o efektach kilkunastodniowego stosowania:

Chciałam się z Państwem podzielić opinią na temat zioła Gurmar. Od kilku lat choruję na cukrzycę. Przyjmuję tabletki, stosuję dietę, wzmacniam organizm. Mam jednak kłopot, bo poziom cukru we krwi ciągle się waha. Staram się nie dopuścić do przyjmowania insuliny.  Szukam alternatywnych sposobów opanowania choroby. Sięgnęłam po zioła, ale szybko się zniechęciłam, bo np. pijąc morwę białą nie odczuwałam żadnych spektakularnych zmian. Ostatnio koleżanka namówiła mnie na wypróbowanie ziela gurmar. Mimo zniechęcenia, spróbowałam i nie żałuję.

To naprawdę działa.

Piję regularnie, głównie po posiłkach, cukier się ustabilizował. 

Kup gurmar teraz!


  

Gurmar herbatka SunLife Gymnema sylvestre

24.99
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: SunLife

Opis produktu Gurmar herbatka SunLife Gymnema sylvestre

 

 

Nasza klientka kupiła w SunLife.com.p gurmar, indyjską roślinę leczniczą stosowaną w celu obniżenia i uregulowania poziomu cukru. Oto, co opowiedziała nam o efektach kilkunastodniowego stosowania:

 

Chciałam się z Państwem podzielić opinią na temat zioła Gurmar. Od kilku lat choruję na cukrzycę. Przyjmuję tabletki, stosuję dietę, wzmacniam organizm. Mam jednak kłopot, bo poziom cukru we krwi ciągle się waha. Staram się nie dopuścić do przyjmowania insuliny. Szukam alternatywnych sposobów opanowania choroby. Sięgnęłam po zioła, ale szybko się zniechęciłam, bo np. pijąc morwę białą nie odczuwałam żadnych spektakularnych zmian. Ostatnio koleżanka namówiła mnie na wypróbowanie ziela gurmar. Mimo zniechęcenia, spróbowałam i nie żałuję.

To naprawdę działa.

Piję regularnie, głównie po posiłkach, cukier się ustabilizował. 

 

Gurmar (Gymnema sylvestre) pochodzi z południowych Indii i jest pnączem podobnym do winorośli. Hindusi nazwali ją „niszczycielem cukru”, jako że żucie liści powoduje utratę słodkiego smaku.

W Indiach przeprowadzono wiele badań i stwierdzono, że gurmar jest niezwykle skuteczny w terapii cukrzycy typu 1 (insulinozależnej) oraz w pewnych przypadkach cukrzycy typu 2 (insulinoniezależnej). Liście gurmaru podawane osobom zdrowym nie powodują obniżenia poziomu cukru. Pacjenci którym podawano ten środek na język, spożywali mniej cukru w czasie posiłków (kapsułki i tabletki nie dają takiego efektu). 

Nowe badania wskazują na wysoką skuteczność tego zioła. W czasie kuracji zastosowano ekstrakt z gurmaru, który zawiera odpowiednią ilość czynnych kwasów. Przypuszcza się,że liście z tej rośliny wpływają na wzrost produkcji insuliny poprzez odnawianie komórek trzustki. U 27 pacjentów z cukrzycą typu 1 (insulinozależnej) poddanych kuracji, zauważono poprawę gospodarki cukrowej,co dało możliwość zmniejszenia dawek insuliny.

Pacjenci z cukrzycą typu 2 (insulinoniezależnej) po kuracji ziołowej zauważyli znaczną poprawę gospodarki cukrowej.

Aż 21 z 22 pacjentów mogło zmniejszyć dawkę leków konwencjonalnych.

 

Gurmar jest środkiem eliminującym, czyli oczyszcza organizm z trujących substancji.

Podaje się, iż w cukrzycy efektywna dzienna dawka sproszkowanego liścia gurmaru wynosi od 8 do 12 g, natomiast efekt wspomagający odchudzanie uzyskuje się już przy dawce 2-4 g na dobę. Dostępne na naszym rynku suplementy diety oferują dobową dawkę gurmaru na poziomie 200-400 mg, czyli o wiele za mało, w porównaniu z ustaloną doświadczalnie skuteczną dawką. Dlatego najlepiej stosować gurmar jako herbatkę ziołową.

Sposób użycia:

1 łyżeczkę ziela zalać szklanką (200 ml) wrzątku i zaparzać pod przykryciem 10 min. Pić najlepiej po posiłku. Jedną porcję ziół można zaparzać 2 razy.

 

Uwaga!

Główne zdjęcie produktu dotyczy  opakowania stugramowego. Pozostałe wagi, w tym też 100g, moga być pakowane inaczej w zależności od partii produktu.

 

 

Poleć produkt

:
:
: