Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Kontakt

 

SunLife.com.pl

 

 

tel. 533 450 260

Napisz:

sunlifecompl@gmail.com

Aktualności

 

01.02.2019

Leczenie zaparć nawykowych wynikających z niewłaściwego stylu życia polega na:

- pobudzaniu ruchu jelit - należy stosować odpowiednia dietę. Jeść chleb razowy, warzywa, owoce (za wyjątkiem gruszek, jagód, kapusty, fasoli i cebuli). Jedzenie owoców jest godne polecenia także dlatego, że pobudzają nie tylko mechanicznie jelita, ale także chemicznie - dzięki procesom fermentacji.

W diecie należy uwzględnić oliwę z oliwek, olej sojowy, świeże masło, konfitury, miód, dużo płynów, także mocną kawę, jogurty i kefir. Należy ograniczyć białe pieczywo, potrawy mączne, mięso.

Nie wolno pić czerwonego wina, kakao, jeść ryżu i czekolady.

Środki przeczyszczające należy przyjmować w sytuacji, gdy dieta nie pomaga. I wolno to robić tylko do 10 dni. dotyczy to także najpopularniejszych leków na zaparcia, ziół do parzenia.


 

 

15.02.2017

NOWOŚĆ! Zamów z dostawą do paczkomatu InPost!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy opcję dostawy zamówień do paczkomatów InPost. Ceny wysyłek zaczynają się już od 9 zł. Prosimy wybrać potrzebne produkty, swój paczkomat i odebrać paczkę w wygodnym dla siebie miejscu. Zapraszamy do zakupów!


 

 

15.10.2016

Herbata zielona Silver Moon - najsilniejszy antyoksydant

 

Herbata zielona Silver Moon z serii wielu badanych herbat zielonych, czerwonych, rooibos wykazuje najsilniejsze właściwości antyoksydacyjne o najwyższej zawartości polifenoli sięgającej 24 procent - podaje książka popularnonaukowa "Filirt herbaty z medycyną". Kup herbatę teraz w naszym sklepie


 

11.08.2016

Gurmar reguluje poziom cukru

Nasza klientka kupiła w SunLife.com.pl gurmar, indyjską roślinę leczniczą stosowaną w celu obniżenia i uregulowania poziomu cukru. Oto, co opowiedziała nam o efektach kilkunastodniowego stosowania:

Chciałam się z Państwem podzielić opinią na temat zioła Gurmar. Od kilku lat choruję na cukrzycę. Przyjmuję tabletki, stosuję dietę, wzmacniam organizm. Mam jednak kłopot, bo poziom cukru we krwi ciągle się waha. Staram się nie dopuścić do przyjmowania insuliny.  Szukam alternatywnych sposobów opanowania choroby. Sięgnęłam po zioła, ale szybko się zniechęciłam, bo np. pijąc morwę białą nie odczuwałam żadnych spektakularnych zmian. Ostatnio koleżanka namówiła mnie na wypróbowanie ziela gurmar. Mimo zniechęcenia, spróbowałam i nie żałuję.

To naprawdę działa.

Piję regularnie, głównie po posiłkach, cukier się ustabilizował. 

Kup gurmar teraz!


  

Zbieracz wody uniwersalny z funkcją zima - lato do rur 80-105mm

69.99
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: Marley

Opis produktu Zbieracz wody uniwersalny z funkcją zima - lato do rur 80-105mm

 

Zalety uniwersalnego zbieracza, łapacza wody deszczowej:

  • Zbieracz można zastosować do rur spustowych PCV i metalowych o średnicy : 80 mm, 87 mm, 90 mm, 100 mm, 105 mm

  • Szybka i prosta zmiana użytkowania z okresu letniego na zimowy i odwrotnie.

  • Wysoki współczynnik sprawności, przechwytuje do 95% wody deszczowej

  • Filtr stożkowy przychwytuje liście i większe zabrudzenia, a jego specjalna budowa ułatwia spadanie ich w dół rurą spustową

  • Wysokiej jakości plastik, mrozoodporny i wytrzymały na promieniowanie UV

  • Łatwy i szybki montaż — bez demontowania rury spustowej

  • Atrakcyjny i elegancki design

  • Króciec wyjściowy zbieracza o średnicy 25,4mm 1"

 

Budowa uniwersalnego zbieracza łapacza wody deszczowej z filtrem / koszem wyłapujacym liście

 

 

 

 

Budowa zbieracza:

1. Przyłącze do rur spustowych 80-105, Przestawianie z eksploatacji letniej na zimową

 

2. Łatwy do oczyszczenia kosz filtra

 

3. Zintegrowane przyłącze węża 25,4 mm (1")

 

4. Przyłącze do rury spustowej, miejsce po cięciu piłą jest zakryte

 

 

 

 

 

 Jak działa zbieracz wody deszczowej?

 

 

Zbieracz wody deszczowej działa na zasadzie naczyń połączonych. Łapacz i zbiornik są ze sobą połączone za pomocą krótkiego odcinka węża ogrodowego. Gdy poziom wody w zbiorniku osiągnie maksymalny poziom, woda swobodnie spływa rurą spustową, nie dopuszczając do przelania się wody w zbiorniku.

 

 

FUNKCJA LATO / ZIMA 

PROSTA ZMIANA UŻYTKOWANIA Z OKRESU LETNIEGO NA ZIMOWY.

 

A) Odłączyć górną część zbieracza  wody od części dolnej i przesunąć ją do góry (1). Zdjąć dolną część z rury spustowej (2).

B) Usunąć z filtra zgromadzone liście i większe zabrudzenia. W celu dokładnego wyczyszczenia zbieracza deszczówki można wyjąć też sam kosz filtra.

 

C) Ponownie nałożyć część dolną, połączyć część górną i dolną, przekręcając przy tym strzałkę na górnej części na symbol płatka śnieżnego - funkcja zima. W tym ułożeniu woda deszczowa płynie tylko rurą spustową do odpływu. W tym ustawieniu jedna zaślepka zamyka wyjście zbieracza, a druga otwiera odpływ z wewnętrznej rynienki tak by woda deszczowa nie gromadziła się w zbieraczu (cała spływała rurą spustową).

 

 

 

 MONTAŻ ZBIERACZA UNIWERSALNEGO Z FILTREM DO RUR 80 -105 MM

 

Na jakiej wysokości montuje się zbieracz łapacz uniwersalny zbieracz łapacz wody deszczówki z filtrem koszem

Szybki i łatwy montaż — bez demontowania rury spustowej. Uniwersalne zastosowanie w rurach spustowych pcv i metalowych o średnicy od 80 do 105 mm. 1. Zaznaczyć górną krawędź zbieracza deszczówki na rurze spustowej, 95 mm pod 2. znakowaniem.

 

Jak należy przeciąć rurę spustową rynnę przed zamontowaniem zbieracza łapacza

2. Przeciąć (1) rurę spustową w zaznaczonych miejscach i dokładnie ją ogratować (2) w celu uzyskania maksymalnej wydajności zbierania. 3b. Starannie przyciąć (np. nożykiem) górną część zbieracza (są już przygotowanie perforowane okręgi o średnicy: 80, 87, 90,100, 105 mm) do wymiarów średnicy zewnętrznej rury spustowej i nasunąć ją na górną rurę spustową.

 

Jak założyc zbieracz łapacz wody deszczowej na rurę spustwoą rynnę

4. Dolną część zbieracza nasunąć na dolną rurę spustową (1). Połączyć na wcisk górną i dolną część zbieracza na wodę deszczową (2) 5. Gotowe! Łapacz deszczówki jest od razu 

 

Poleć produkt

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt Zbieracz wody uniwersalny z funkcją zima - lato do rur 80-105mm kupiły także