Moje konto Moje konto

Zbieracz łapacz wody deszczowej do zbiornika na deszczówkę do rur spustowych 105mm kolor BRĄZ

59.99
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: 4002644079530

Producent: Marley

Opis produktu Zbieracz łapacz wody deszczowej do zbiornika na deszczówkę do rur spustowych 105mm kolor BRĄZ

Możesz zamówić telefonicznie.

Zadzwoń:

tel. 533 450 260

Napisz:

sunlifecompl@gmail.com

Zbieracz wody deszczowej

przechwytuje deszczówkę z rury spustowej do momentu, gdy woda w zbiorniku osiągnie poziom na jakim zainstalowany jest zbieracz. W komplecie uszczelki montażowe oraz krućce służące do podłączenia zbieracza ze zbiornikiem.Dodatkowo potrzebny będzie krótki odcinek węża ogrodowego 3/4''. Wąż nie wchodzi w skład zestawu.

 

Oferujemy:

 

 

 

Zbieracz do rury spustowej 105 mm pasuje do rur metalowych oraz z tworzywa sztucznego (PCV) o średnicy zewnętrznej 99-110 mm; dostępny w kolorze:  brązowy, grafitowy. 

 

 INSTRUKCJA MONTAŻU ZBIERACZA

Jak zamontować zbieracz łapacz wody

Zbieracz na wodę deszczową Marley możesz bez trudu nałożyć na rurę spustową. W zależności od średnicy rury spustowej do wypełnienie dystansu między zbieraczem a rurą należy zastosować dołączoną uszczelkę.

Wskazówka: staranne usunięcie ostrych pozostałości plastiku lub metalu z rury spustowej znacznie zwiększa wydajność zbierania.

Jak zamontować zbieracz łapacz wody do zbiornika

Umiejscowienie zbieracza w rurze spustowej na wysokości nieco poniżej górnej krawędzi zbiornika na deszczówkę spowoduje, że zabezpieczenie przed przepełnieniem będzie działało. W pierwszej kolejności zbieracz przekaże wodę do zbiornika. Zgodnie z zasadą naczyń połączonych, po napełnieniu się zbiornika woda popłynie dalej rurą spustowej. 

Jak zamontować zbieracz łapacz wody do zbiornika

  

Zbieracz na wodę deszczową jest połączony wężem 1-cala ze zbiornikiem. Dzięki temu zyskujesz darmową „deszczówkę” do podlewania kwiatów.

 

 

Poleć produkt

:
:
: