Moje konto Moje konto

Herbata zielona gunpowder temple od heaven 1kg + 3x100g zestaw herbat zielonych

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Producent: SunLife

Opis produktu Herbata zielona gunpowder temple od heaven 1kg + 3x100g zestaw herbat zielonych

Możesz zamówić telefonicznie.

Zadzwoń:

tel. 533 450 260

Złóż zamówienie przez e-mail:

sunlifecompl@gmail.com

 

HERBATA ZIELONA GUNPOWDER TEMPLE OF HEAVEN 1KG

 

 

Gunpowder Temple of Heaven to wysokogatunkowa chińska zielona herbata. Najpopularniejsza i najszlachetniejsza z zielonych herbat. Proponowana tutaj przez nas pochodzi z pierwszego zbioru.

Listki ma zwinięte ciasno w drobne kuleczki, które podczas parzenia rozwijają się a przy tym wydają ciche trzaski. Lekko ziołowy, cierpki smak i naturalny delikatny aromat.

Posiada bardzo wiele pozytywnych właściwości. Przede wszystkim zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby nowotworowe. Bardzo pozytywnie wpływa na krwioobieg sercowo-naczyniowy, co pozwala zapobiegać udarom mózgu i zawałom serca. Oczyszcza organizm z toksyn. Wzmacnia układ oddechowy i nerwowy, pomaga w koncentracji, gdyż aktywizuje pracę mózgu. Dzięki silnym działaniom bakteriobójczym i neutralizowaniu działania kwasów trawiennych, zapobiega powstawaniu wrzodów żołądka i ułatwia przyswajanie pokarmów. Niebywale skutecznie gromadzi w organizmie witaminę C. Dostarcza też witaminy: B1, B2, K i PP oraz prowitaminę A, żelazo, potas, wapń i magnez. Spożywanie tej herbaty nie powoduje żadnych skutków ubocznych bez względu na częstotliwość jej picia. To napój energetyzujący, ale bezkaloryczny. Jej słomkowa delikatna barwa wynika z krótkiego procesu fermentacji. Doskonale zapobiega osteoporozie i zapobiega próchnicy zębów. Niektóre z jej składników potrafią przeciwdziałać rakotwórczym substancjom z tytoniu, dlatego wypijanie kilku filiżanek dziennie zmniejsza ryzyko wystąpienia raka płuc u palaczy.

Zielona herbata Temple of Heaven – herbata życia pobudza, dodaje energii i doskonale oczyszcza organizm.

  

 

HERBATA ZIELONA GUNPOWDER PREMIUM 100G

herbata zielona gunpowder

Listki tej herbaty są zwijane w trakcie przetwarzania w kuleczki. Przypominają zatem proch strzelniczy, a ponadto w zetknięciu z gorącą wodą wydają charakterystyczne trzask. Gunpowder jest jedną z popularniejszych herbat zielonych. W smaku herbata zielona gunpowder jest mocna, cierpka.

Tę popularną herbatę pije się nie tylko w stanie czystym. Doskonale smakuje także z miętą, tak spożywa się ją na przykład w krajach arabskich. Można ją także zmieszać z piwem imbirowym lub syropem imbirowym.

 

 

HERBATA ZIELONA LIŚCIASTA SILVER MOON 100G

herbata zielona silver moon

 

Zielona herbata Silver Moon zawdzięcza swą nazwę srebrzysto połyskliwym liściom skręconym w kształcie półksiężyca. Wpływa korzystnie na zwalczanie wolnych rodników, pomaga usuwać je z organizmu. To prawdziwa arystokratka w niezliczonym gronie odmian herbat zielonych. Zawiera wyjątkowo dużą ilość witaminy C. Dobrze jest więc spożywać ją w okresie przesileń wiosennych i jesiennych, szczególnie podczas ataków grypy i stanach alergicznych. Likwiduje zgagę i wzdęcia. W badaniach EPR wykazała wyjątkowo silne zdolności antyoksydacyjne (zwalczanie wolnych rodników) dzięki wysokiej zawartości flawonoidów.

BOP - klasy herbaty ciętej z drugich listków z dodatkiem pierwszych.

 

 

 

HERBATA ZIELONA LIŚCIASTA CEYLON BOP 100G

  

 Pochodzenie: Sri Lanka

Czas produkcji zbiorów: cały rok

Wygląd liście: od prostych do lekko poskręcanych

Smak: od lekkiej do średniej cierpkości

Dawkowanie: jedna czubata łyżeczka na filiżankę

Czas parzenia: około trzech minut

Kolor naparu: zielonożółty.

 

Działanie: tradycyjne działanie herbat zielonych.

Poleć produkt

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt Herbata zielona gunpowder temple od heaven 1kg + 3x100g zestaw herbat zielonych kupiły także