Moje konto Moje konto

Herbata zielona silver moon 1kg + herbata zielona gunpowder premium 100g

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Producent: SunLife

Opis produktu Herbata zielona silver moon 1kg + herbata zielona gunpowder premium 100g

HERBATA ZIELONA LIŚCIASTA

SILVER MOON

1 KG

herbata zielona silver moon

 

Zielona herbata Silver Moon zawdzięcza swą nazwę srebrzysto połyskliwym liściom skręconym w kształcie półksiężyca. Wpływa korzystnie na zwalczanie wolnych rodników, pomaga usuwać je z organizmu. To prawdziwa arystokratka w niezliczonym gronie odmian herbat zielonych. Zawiera wyjątkowo dużą ilość witaminy C. Dobrze jest więc spożywać ją w okresie przesileń wiosennych i jesiennych, szczególnie podczas ataków grypy i stanach alergicznych. Likwiduje zgagę i wzdęcia. W badaniach EPR wykazała wyjątkowo silne zdolności antyoksydacyjne (zwalczanie wolnych rodników) dzięki wysokiej zawartości flawonoidów.

BOP - klasy herbaty ciętej z drugich listków z dodatkiem pierwszych.

 

 

 

HERBATA ZIELONA LIŚCIASTA

GUNPOWDER

100G

  

 

 

Listki tej herbaty są zwijane w trakcie przetwarzania w kuleczki. Przypominają zatem proch strzelniczy, a ponadto w zetknięciu z gorącą wodą wydają charakterystyczne trzask. Gunpowder jest jedną z popularniejszych herbat zielonych. W smaku herbata zielona gunpowder jest mocna, cierpka.

Tę popularną herbatę pije się nie tylko w stanie czystym. Doskonale smakuje także z miętą, tak spożywa się ją na przykład w krajach arabskich. Można ją także zmieszać z piwem imbirowym lub syropem imbirowym.

 

 

Poleć produkt

:
:
: