Moje konto Moje konto

TYLKO U NAS! Herbata czerwona pu-erh earl grey z płatkami róży 50g SunLife

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: SunLife

Opis produktu TYLKO U NAS! Herbata czerwona pu-erh earl grey z płatkami róży 50g SunLife

Pu- Erh, herbata czerwona Earl Grey z płatkami róży, o smaku bergamotki, liściasta. 

 

Amerykanie nazywają Pu-Erh "słynnym mordercą tłuszczu". Ta drastyczna nazwa dokładnie określa działanie Pu-Erh. Badania prowadzone z kolei w paryskiej klinice niezbicie dowodzą, że 88% pacjentów pijących regularnie tę herbatę w ciągu miesiąca straciło 3,2 kg do 10,8 kg. Zaciekawić może fakt, że utrata wagi nastąpiła przy normalnym sposobie odżywiania. Jednak znacznie ważniejsze jest to, że spadek wagi się utrzymywał. Można więc tu mówić niejako o naturalnym sposobie odchudzania.

Jeżeli chcemy np. obniżyć poziom cholesterolu, a nie należymy do osób mających kłopoty z nadwagą, nie musimy obawiać się Pu-Erh. Ta czerwona herbata atakuje bowiem jedynie zbędne pokłady tłuszczu w naszym organizmie.

Czerwona pu-erh wspomaga pracę wątroby i nie tylko. Tak twierdzą francuscy lekarze, którzy postanowili przetestować jej skuteczność działania osobiście. Pili Pu-Erh po spożyciu więcej niż symbolicznej lampki szampana. Wyniki badań wykazały, że po dwu godzinach poziom alkoholu obniżył się o 0,45 promila. Lekarzy ucieszył fakt, że powróciła utracona jasność umysłu.

Aby herbata oddała wszystko to, co w niej najlepsze, zaparzajmy ją klasycznie. Na jedną filiżankę używamy niepełną łyżeczkę liści Pu-Erh. Zalewamy wrzątkiem i zostawiamy na 3-5 minut, w zależności od osobistych upodobań. Możliwe jest dwu- lub trzykrotne zaparzanie tych samych liści.

Skład: herbata czerwona pu-erh.płatki róży, aromat bergamotki (earl grey)

Poleć produkt

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt TYLKO U NAS! Herbata czerwona pu-erh earl grey z płatkami róży 50g SunLife kupiły także