Moje konto Moje konto

Herbata czerwona Pu-Erh-Premium + Pu-Erh Prasowana 200g SunLife

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu Herbata czerwona Pu-Erh-Premium + Pu-Erh Prasowana 200g SunLife

Odchudzasz się? A może po prostu lubisz pu-erh? Przygotowaliśmy specjalny zestaw, dzięki któremu spróbujesz klasycznej, czystej Pu-Erh Premium oraz esencjonalnej Pu-Erh Toucha prasowanej w kostkach.

 

Skład zestawu:

100g Pu-Erh Premium

100g Pu-Erh Toucha

 

Herbata czerwona Pu-Erh Premium, 100g

Herbata ta dzięki obecności flawonoidów przyspiesza trawienie. Regularnie stosowana aktywuje enzymy rozkładające białko pokarmowe w żołądku i pobudza ruchy perystaltyczne jelit, dzięki czemu poprawia metabolizm i normalizuje masę ciała. Pu-Erh od zwykłych herbat odróżnia to, że zawiera ona wiele związków biologicznie czynnych: alkaloidy, flawonoidy, aminokwasy, wapń, magnez, żelazo, selen oraz witaminę E - zwaną witaminą młodości. Dzięki bogactwu tych związków, napój doskonale wpływa na nasz organizm i samopoczucie.

 

Herbata czerwona Pu-Erh Toucha, 100g

W trakcie procesu wytwarzania surowiec jest poddany całkowitej fermentacji, co nadaje herbacie intensywnej barwy oraz niepowtarzalnego smaku i aromatu. W zależności od regionu w jakim herbata jest produkowana istnieją różnice w metodach obróbki. Zawsze jednak występują cztery podstawowe etapy: więdnięcie, zwijanie, fermentowanie i suszenie. Liście do więdnięcia są rozkładane (w przypadku uzyskiwania lepszych odmian w cieniu) i leżakują do momentu gdy są odpowiednio miękkie aby nie popękały przy zwijaniu. Następnie liście są zwijane i rozkładane na trzy i pół godziny w wilgotnym powietrzu, by wchłonęły tlen. Barwa liścia zmienia się z zielonej na rdzawoczerwoną.

Uwaga! Zewnętrzne opakowanie każdego herbacianego gniazda może się różnić od widocznego na zdjęciu ze względu na partię produkcyjną.

Poleć produkt

:
:
: