Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Kontakt

 

SunLife.com.pl

Chcesz zamówić telefonicznie

lub dopytać o szczegóły?

Zadzwoń:

tel. 533 450 260

Napisz:

sunlifecompl@gmail.com

Aktualności

 

15.02.2017

NOWOŚĆ! Zamów z dostawą do paczkomatu InPost!

 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy opcję dostawy zamówień do paczkomatów InPost. Ceny wysyłek zaczynają się już od 9 zł. Prosimy wybrać potrzebne produkty, swój paczkomat i odebrać paczkę w wygodnym dla siebie miejscu. Zapraszamy do zakupów!


 

 

15.10.2016

Herbata zielona Silver Moon - najsilniejszy antyoksydant

Herbata zielona Silver Moon z serii wielu badanych herbat zielonych, czerwonych, rooibos wykazuje najsilniejsze właściwości antyoksydacyjne o najwyższej zawartości polifenoli sięgającej 24 procent - podaje książka popularnonaukowa "Filirt herbaty z medycyną". Kup herbatę teraz w naszym sklepie


 

11.08.2016

Gurmar reguluje poziom cukru

Nasza klientka kupiła w SunLife.com.pl gurmar, indyjską roślinę leczniczą stosowaną w celu obniżenia i uregulowania poziomu cukru. Oto, co opowiedziała nam o efektach kilkunastodniowego stosowania:

Chciałam się z Państwem podzielić opinią na temat zioła Gurmar. Od kilku lat choruję na cukrzycę. Przyjmuję tabletki, stosuję dietę, wzmacniam organizm. Mam jednak kłopot, bo poziom cukru we krwi ciągle się waha. Staram się nie dopuścić do przyjmowania insuliny.  Szukam alternatywnych sposobów opanowania choroby. Sięgnęłam po zioła, ale szybko się zniechęciłam, bo np. pijąc morwę białą nie odczuwałam żadnych spektakularnych zmian. Ostatnio koleżanka namówiła mnie na wypróbowanie ziela gurmar. Mimo zniechęcenia, spróbowałam i nie żałuję.

To naprawdę działa.

Piję regularnie, głównie po posiłkach, cukier się ustabilizował. 

Kup gurmar teraz!


  

Gotu kola SunLife gotu cola

12.99
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu Gotu kola SunLife gotu cola

Gotu kola jest przysmakiem słoni, zwierząt żyjących wyjątkowo długo, i dlatego wiele osób kojarzy ją z długowiecznością. Badania naukowe nie dowiodły dotychczas, by zioło było w stanie wydłużyć życie, ale bez wątpienia działa ono korzystnie na organizm.

 

Co to jest?

Gotu kola stosowano do celów medycznych już przed wiekami w Indiach, gdzie do dziś jest elementem starożytnej tradycji leczniczej zwanej ajurweda. Doniesienia o zbawiennym działaniu tego zioła na różne choroby skórne stopniowo rozprzestrzeniły się po całej Azji i Europie. We Francji gotu kola stosuje się na oparzenia i inne rany już od lat osiemdziesiątych XX w.

Ta kwitnąca na czerwono roślina porasta gorące bana w Indiach, na Sri Lance i Madagaskarze, a także w środkowej i południowej Afryce, Australii, Chinach i południowych rejonach USA. Wygląd tego wiotkiego, wieloletniego pnącza zmienia się zależnie od tego, czy rośnie ono w wodzie (szerokie, wachlarzowate liście), czy na suchym podłożu (maleńkie, cienkie listki). Liście są najczęściej stosowaną w lecznictwie częścią rośliny.

 

Działanie

Gotu kola ma różnorodne działanie lecznicze. Stosuje się to zioło zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, w postaci kompresów. Zawiera substancje chemiczne zwane triterpenami, które prawdopodobnie pobudzają wytwarzanie kolagenu w kościach, chrząstkach i tkance łącznej. Wpływają także korzystnie na stan naczyń krwionośnych oraz regulują działanie przekaźników nerwowych, czyli substancji przenoszących informacje do mózgu.

Główne korzyści: Gotu kola wywiera wyjątkowy wpływ na tkankę łączną: zapewnia jej właściwy rozwój i przeciwdziała twardnieniu, dzięki temu zioło to może być stosowane do leczenia wielu chorób skóry. Można używać go w leczeniu oparzeń, bliznowców (rozrośniętych blizn) i wszelkiego rodzaju ran, w tym rownież ran pooperacyjnych i owrzodzeń skóry. Gotu kola wzmacnia też komórki ścian naczyń krwionośnych, co sprawia, że może służyć do leczenia żylaków. Wyniki badań są często zaskakujące. Przeprowadzono kilkanaście badań nad działaniem gotu kola na żyły. U 80% pacjentów cierpiących na żylaki lub podobne schorzenia nastąpiła znaczna poprawa. Inne badania wykazują, że zioło to stosowane zewnętrznie może być skuteczne w łuszczycy.

Dodatkowe korzyści: Od tysięcy lat stosuje się gotu kola, żeby zwiększyć wydolność umysłu. Współczesne badania potwierdzają, że zioło to wspomaga pamięć, poprawia zdolność przyswajania informacji, a prawdopodobnie może również częściowo odwrócić proces utraty pamięci u chorych na chorobę Alzheimera. W wyniku badań przeprowadzonych z udziałem 30 dzieci, które miały trudności z nauką, ustalono, że po 12 tygodniach przyjmowania gotu kola ich zdolność skupiania uwagi znacznie się poprawiła. Ze wstępnych badań wynika też, że zwierzęta, którym przez 2 tygodnie podawano gotu kola, uczą się nowych zachowań i zapamiętują znacznie łatwiej niż inne.

 

Stosowanie

Dawkowanie: Żylaki: 200 mg standaryzowanego wyciągu 3 razy ciennie. Oparzenia: 200 mg dziennie aż do wyzdrowienia. Żeby poprawić pamięć lub zwolnić rozwój choroby Alzheimera: 3 razy dziennie 200 mg preparatu. Zamiast 200 mg wyciągu można stosować 1 g suszonych liści. 

Sposób użycia: Na ogół preparaty gotu kola stosuje się wewnętrznie, w tabletkach lub kapsułkach, podczas posiłków lub między nimi. Można też stosować na skórę napar lub nalewkę z gotu kola w leczeniu łuszczycy, oparzeń, ran, ran pooperacyjnych i blizn. Preparaty do użytku wewnętrznego i zewnetrznego można stosować jednocześnie. 

Przy użyciu zewnętrznym należy namoczyć gazę w naparze lub nalewce i nałożyć bezpośrednio na miejsce zmienione chorobowo. Zaczyna się od stosunkowo słabych roztworów i stopniowo stosuje się coraz mocniejsze. Aby przyrządzić napar z gotu kola, należy zalać 1-2 łyżeczki suszonych liści szklanką bardzo gorącej wody i zaparzać przez 10-15 min. Można też samodzielnie przygotować pastę do nakładania na zmiany łuszczycowe. Wystarczy otworzyć kapsułki i zmieszać 2 łyżeczki wysypanego z nich proszku z niewielką ilością wody. 

 

Skutki uboczne

Gotu kola na ogół nie wywołuje skutków ubocznych. Po jej zastosowaniu może jedynie występować lekka wysypka, wrażliwość na promienie społeczne i bóle głowy. Jeśli takie objawy się pojawią, należy zmniejszyć dawkę lub przestać stosować zioło.

 

Właściwości:

Leczy rany i oparzenia

Pomaga budować tkankę łączną

Wzmacnia żyły

Poprawia pamięć

 

 

Uwaga!

Kobiety ciężarne nie powinny stosować gotu kola.

Pamiętaj: Zanim zaczniesz stosować ktoryś z wymienionych preparatów, skonsultuj się z lekarzem.

Tagi: gotu kola

Poleć produkt

:
:
: