Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Kontakt

 

SunLife.com.pl

 

 

tel. 533 450 260

Napisz:

sunlifecompl@gmail.com

Aktualności

 

01.02.2019

Leczenie zaparć nawykowych wynikających z niewłaściwego stylu życia polega na:

- pobudzaniu ruchu jelit - należy stosować odpowiednia dietę. Jeść chleb razowy, warzywa, owoce (za wyjątkiem gruszek, jagód, kapusty, fasoli i cebuli). Jedzenie owoców jest godne polecenia także dlatego, że pobudzają nie tylko mechanicznie jelita, ale także chemicznie - dzięki procesom fermentacji.

W diecie należy uwzględnić oliwę z oliwek, olej sojowy, świeże masło, konfitury, miód, dużo płynów, także mocną kawę, jogurty i kefir. Należy ograniczyć białe pieczywo, potrawy mączne, mięso.

Nie wolno pić czerwonego wina, kakao, jeść ryżu i czekolady.

Środki przeczyszczające należy przyjmować w sytuacji, gdy dieta nie pomaga. I wolno to robić tylko do 10 dni. dotyczy to także najpopularniejszych leków na zaparcia, ziół do parzenia.


 

 

15.02.2017

NOWOŚĆ! Zamów z dostawą do paczkomatu InPost!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy opcję dostawy zamówień do paczkomatów InPost. Ceny wysyłek zaczynają się już od 9 zł. Prosimy wybrać potrzebne produkty, swój paczkomat i odebrać paczkę w wygodnym dla siebie miejscu. Zapraszamy do zakupów!


 

 

15.10.2016

Herbata zielona Silver Moon - najsilniejszy antyoksydant

 

Herbata zielona Silver Moon z serii wielu badanych herbat zielonych, czerwonych, rooibos wykazuje najsilniejsze właściwości antyoksydacyjne o najwyższej zawartości polifenoli sięgającej 24 procent - podaje książka popularnonaukowa "Filirt herbaty z medycyną". Kup herbatę teraz w naszym sklepie


 

11.08.2016

Gurmar reguluje poziom cukru

Nasza klientka kupiła w SunLife.com.pl gurmar, indyjską roślinę leczniczą stosowaną w celu obniżenia i uregulowania poziomu cukru. Oto, co opowiedziała nam o efektach kilkunastodniowego stosowania:

Chciałam się z Państwem podzielić opinią na temat zioła Gurmar. Od kilku lat choruję na cukrzycę. Przyjmuję tabletki, stosuję dietę, wzmacniam organizm. Mam jednak kłopot, bo poziom cukru we krwi ciągle się waha. Staram się nie dopuścić do przyjmowania insuliny.  Szukam alternatywnych sposobów opanowania choroby. Sięgnęłam po zioła, ale szybko się zniechęciłam, bo np. pijąc morwę białą nie odczuwałam żadnych spektakularnych zmian. Ostatnio koleżanka namówiła mnie na wypróbowanie ziela gurmar. Mimo zniechęcenia, spróbowałam i nie żałuję.

To naprawdę działa.

Piję regularnie, głównie po posiłkach, cukier się ustabilizował. 

Kup gurmar teraz!


  

Herbata zielona gunpowder jaśminowa SunLife

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: SunLife

Opis produktu Herbata zielona gunpowder jaśminowa SunLife

Herbata zielona gunpowder jaśminowa.

Skład: herbata zielona gunpowder, płatki jaśminu 5%, aromat.

 

Herbata sanpin - mieszanka zielonej herbaty i kwiatów jaśminu - to najpopularniejszy i najczęściej spożywany napój na Okinawie. Jej mieszkańcy piją średnio trzy czarki sanpin dziennie - wskazują Hector Garcia (Kirai) i Francesc Miralles, autorzy książki "Ikigai".

- Najbardziej zbliżonym do niej odpowiednikiem na Zachodzie jest herbata jaśminowa, która zazwyczaj pochodzi z Chin. Badanie przeprowadzone przez Hiroko Sho na Uniwersytecie Okinawskim wykazało, że herbata jaśminowa obniża poziom cholesterolu we krwi - przeczytamy w książce "Ikigai. Japoński sekret długiego i szczęśliwego życia". Jej autorzy, Hector Garcia (Kirai) i Francesc Miralles, trafili na Okinawę, wyspę szczęśliwych stulatków w poszukiwaniu sekretu długowieczności.

Jednym z nich jest dieta mieszkańców wyspy, ale również ich zamiłowanie do różnych herbacianych naparów, wśród których prym wiedzie herbata sanpin. To mieszanka zielonej herbaty i kwiatów jaśminu.

 

- Na Okinawie można znaleźć ją w przeróżnych postaciach i na pewno nie zabraknie jej w żadnym stojącym na ulicy automacie z napojami. Poza typowymi dla zielonej herbaty korzyściami antyoksydacyjnymi, ma ona także zalety herbaty jaśminowej: obniża ryzyko ataków serca, wzmacnia układ odpornościowy, pomaga opanować stres, obniża poziom cholesterolu. Mieszkańcy Okinawy piją średnio trzy czarki herbaty sanpin dziennie - wskazują autorzy.

 

Źródło: kobieta.interia.pl, 14.02.2017

Poleć produkt

:
:
: